+48 508 408 880
kontakt@elquatro.pl
No to nastała "WOJNA"! Premiera albumu kaeesy kaeesy

No to nastała „WOJNA”! Premiera albumu kaeesy kaeesy

W ubiegłym tygodniu, a dokładniej rzecz biorąc 13 czerwca 2017 r., miała miejsce premiera albumu od kaeesy kaeesyWOJNA. Piszemy o tym dopiero teraz, ponieważ wciąż ledwie możemy się pozbierać po tym emocjonalnym ładunku, jakiego dostarczył nam nasz kompan. Na album składa się 12 nagrań, zachowanych w – no, nie oszukujmy się – niespotykanej dotąd na polskiej scenie stylistyce. Należy zaznaczyć, że produkcja, teksty i wokale są dziełem kaeesy kaeesy. Album promowały dwa wideoklipy do utworów Który To Czas? oraz WOJNA. Na froncie nie można iść na łatwiznę, ale ułatwimy sobie trochę robotę, oddając głos bezpośredniemu świadkowi wojennych działań:

Jeśli to czytasz to nie jest to przypadek. Nie musisz mi ufać, wystarczy, że pozwolisz mi się wygadać. TAM trwa WOJNA. Lubisz zagadki? Niewiadome? Jesteś miłośnikiem prostych prawd? Lubisz tonąć w zawiłych środkach stylistycznych? Nieistotne. Każdy ma jakiś cel. To, co czytasz i czego słuchasz to fragment mojego życia, głuchy krzyk. Historia na tyle uniwersalna, że każdy znajdzie w niej cząstkę siebie. Może jednak jest to spersonalizowana wizja konkretnej osoby? Potraktuj to jak rozmowę ze swoim kumplem, który chcę z Tobą pogadać. Nie musisz go rozumieć, ważne, że go wysłuchasz.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem! Jeśli tak ma wyglądać każda kolejna wojna na tym świecie, jakąś trzecią światową, zimną lub domową przyjmiemy z otwartymi rękoma. Potwierdzasz? Póki jednak masz wolną rękę, skorzystaj z tego i kliknij tutaj, aby pobrać album. Odsłuch WOJNY znajdziesz natomiast poniżej.