Lubisz neo-soul? Posłuchaj najnowszego remiksu Coka! Soulove – „Błąd” (Cok Remix)

Lubisz neo-soul? Posłuchaj najnowszego remiksu Coka! Soulove – „Błąd” (Cok Remix)

Nie tak dawno temu, bo 13 lipca, w sieci ukazał się utwór kieleckiego zespołu Soulove, którego współtworzy Gosia, Paulina, DJ Dudek oraz Tomek. Zespół swoje brzmienie definiuje jako pomost pomiędzy soulem, r’n’b i hip-hopem, a samo nagranie Błąd jest tego doskonałą wizytówką.

„Miłość? Miłość to takie piękne uczucie” – można było usłyszeć pewnego razu na Dworcu Centralnym w Warszawie z ust podstarzałego alkoholika. A dlaczego o tym wspominamy? – spytasz ze zdziwieniem. Otóż warstwa liryczna Błędu to opowieść o miłości, co pokazuje tylko, że uczucie to posiada tyle definicji, ile ludzi zamieszkuje naszą planetę. Często jest to składowa bardzo skrajnych emocji, a kwintesencją jest to, że każdy człowiek kocha na swój sposób.

Dziewczyny uważają, że miłość w ogólnym rozrachunku to „błąd”. Swoje zdanie, aczkolwiek wyłącznie za pomocą muzyki, postanowił wyrazić też Cok. Nasz przyjaciel nadał utworowi drugie życie, realizując remiks, którego posłuchasz na (wyjątkowo nie na naszym) kanale SOULOVE już od 6 września. W odróżnieniu od oryginału, remiks jest nieco agresywny, a na pewno nie pozwoli spać po nocach niczym niepohamowane pożądanie. A skoro producent sam o sobie mówi dumnie, że jest blokersem, włącz to na jakimkolwiek sprzęcie i odpowiedz sobie na pytanie jak może wyglądać miłość pośród szarych bloków? W miejscu, gdzie może i miłość istnieje, ale w jej poszukiwaniu możesz się potknąć o butelki po piwach.