Nowy album Coka! Rozwiązanie tajemnicy, LA na zakończenie sagi. SA-GA-LA!

Nowy album Coka! Rozwiązanie tajemnicy, LA na zakończenie sagi. SA-GA-LA!

Nasz przyjaciel, zwany Cokiem, podopieczny, szeryf i producent w jednej osobie, z dniem 20 grudnia 2017 r. publikuje w internetach swoje najnowsze dzieło! Na sam koniec roku, gdy już żadnych premier raczej byśmy się od nikogo nie spodziewali, otrzymujemy trzy numery od Sosnowiczanina.

Przyznajemy, że pierwotnie jak usłyszeliśmy o pomyśle Coka, to oniemieliśmy. Pozwoliło to trzymać gębę na kłódkę i nie wygadać nikomu tej tajemnicy. Sagali. Tajemnicy Sagali. Cok, zainspirowany ów serialem, postanowił podzielić dziewięć nagrań na trzy równe części i uderzyć nimi raz na jakiś czas z zaskoczenia jak tytułowy meteoryt. Czy się udało? Raczej tak.

Najpierw wyszło SA. Po premierze GA ludzie zaczęli zgadywać. Różne słyszeliśmy pomysły jak tylko napomknęliśmy o kontynuacji – SAGA Herbata, SAGANOWSKI, SA jak San Antonio, GA jak Georgia. W ostateczności otrzymaliśmy trzy nagrania, które domykają sagę jak się patrzy. Oszczędne sample, dźwięki Mooga, kojący uszy bas? Mamy to! Intrygujące aranżacje, niepowtarzalny klimat? No jest! Nic, tylko odpalać, potem wrócić do dwóch poprzedników, potem znowu odpalić i cieszyć się muzyką. Przecież w gruncie rzeczy o to w tym wszystkim chodzi, prawda? A młodsi słuchacze, tak gardzący ostatnio starociami, niech czym prędzej włączą serial. Tak przy okazji. Bo właśnie otrzymali do niego doskonały soundtrack.

Koszt tłoczenia jednej płyty znacznie przewyższa cenę, którą powinna mieć płyta, zawierająca trzy utwory. Podjęliśmy więc decyzję, iż „LA” nie ukaże się fizycznie*, ponieważ jest to zwyczajnie nieopłacalne. Zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Album jednak można pobrać pod adresem .


ODSŁUCHAJ album na: | Spotify |
POBIERZ z:
WESPRZYJ, kupując na: Google Play Music

* Spokojnie. Śledź nas nieustannie, a jeszcze niejednokrotnie Cię zaskoczymy. I mamy na myśli również niespodzianki, dotyczące w/w albumu.