Jesteśmy - można by tak rzec - wszędzie! Z tej okazji przygotowaliśmy KONKURS!

Jesteśmy – można by tak rzec – wszędzie! Z tej okazji przygotowaliśmy KONKURS!

Niczym jakiś Ipsos, ostatnio na naszym Facebooku przeprowadziliśmy podstępnie ankietę, z której wynika, iż na pierwszym miejscu stawiacie słuchanie muzyki z płyt CD, a dopiero potem z serwisów streamingowych! iPody oraz różnego rodzaju odtwarzacze mp3 uznaliście za trzecią siłę, natomiast płyty winylowe niestety za ostatnią, czwartą. Właściwie to nic w tym dziwnego – postęp technologiczny jest tak szybki, że czasem sami za nim nie nadążamy. O ile zawsze dbaliśmy o to, żeby każdy zainteresowany mógł zdobyć całkiem fajnie wydany kompakt z naszego katalogu (poza WOJNĄ kaeesy kaeesy, która to ukazała się wyłącznie jako digital), tak Spotify czy winyl był niestety poza naszym zasięgiem. Z różnych powodów – czy to ekonomicznych, czy najzwyczajniej w świecie formalnych. Wychodzimy jednak naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Z radością, satysfakcją i w pewien sposób odczuwalną ulgą informujemy, że po setkach godzin spędzonych nad papierami, w kolejkach pocztowych czy na wymianie korespondencji z dystrybutorem, udało nam się umieścić naszą muzykę we wszystkich najpopularniejszych serwisach streamingowych w Polsce! Od dzisiaj naszej muzyki będziesz mógł posłuchać na Spotify, iTunes, Tidal lub Deezer, a nawet kupić w formacie *.mp3 na Apple Music, Google Play czy nawet na empik.com, gdziekolwiek. Teraz pytając Wujka Google o frazy „elquatro” i „nagrania” znajdziesz o wiele więcej odpowiedzi niż dotychczas (w sensie: stron z wynikami). Nie musisz jednak posuwać się do aż tak desperackiego kroku. Poniżej znajdziesz wszystkie nasze dotychczasowe albumy. W jednym miejscu!


kaeesy kaeesyWOJNA


CokSA


FurmanWyprane EP


CokNuFunk


elQuatroNagrania

Konkurs

Obecność na Spotify cieszy nas do tego stopnia, że chcielibyśmy podzielić się tą radością niemal z każdym. Przygotowaliśmy więc konkurs, w którym do wygrania jest darmowe konto premium w Spotify na okres trzech miesięcy! Wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie. Biorąc pod uwagę liczby, jakie dotychczas wykręcała nasza muzyka, jesteśmy zdezorientowani. Entuzjaści twierdzą, że – gdyby dodatkowo trochę wypromować naszą obecność w serwisach streamingowych – w ciągu dwóch lat uzbieramy na nowy klip elQuatro za zarobione z odtworzeń pieniądze. Albo na trzecie wideo dla kaeesy kaeesy. My nie należymy do grona entuzjastów i zastanawiamy się jak inaczej uzbierać na ów teledysk. Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów, a najciekawszy* z nich być może zrealizujemy i nagrodzimy kodem na darmowe konto premium! Dzięki Tobie, drogi zwycięzco, możemy dostarczyć Ci nowy klip, a jak bardzo dobrze pójdzie, to zrobimy to zanim skończy się darmocha na Spotify! Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@elquatro.pl w terminie do 29.06.2017 r. Ze szczęśliwcem skontaktujemy się zwrotnie, przekazując mu kod, a jego odpowiedź opublikujemy na naszym Facebooku. Wchodzicie w to?

* najciekawszy w znaczeniu najśmieszniejszy, najbardziej absurdalny, najgłupszy - uwielbiamy abstrakcyjne czy nietuzinkowe poczucie humoru, więc niech poniesie Was wyobraźnia!