Nowy album instrumentalny Coka! Premiera "SA"!

Nowy album instrumentalny Coka! Premiera „SA”!

Pewnego razu czwórka przyjaciół wybrała się w Beskidy. Słońce, ledwie widoczne między chmurami, powoli padało w objęcia kwietniowej nocy. Kojarzysz ten widok, prawda? Przecież niedawno ostatnie śniegi zostały przepędzone przez naturę, więc nie wierzymy, że Ty i Twoja ekipa mogła sobie odpuścić weekend w górach. Podczas powrotu do schroniska, przed mężczyznami pojawił się tak enigmatyczny widok, że natychmiast stali się oni podejrzliwi wobec okolicy. Łuna światła rozpościerała się oświetlając, a jednocześnie zaślepiając najwyższy szczyt masywu. Po chwili namysłu ruszyli w jej stronę, choć kompas zaczął wariować. Za stertą chaszczy znalazł się nienaturalnie rozświetlony kamień, wciąż tkwiący w płomieniach, a pobliska flora przeinaczyła się w połamane gałęzie i coś na kształt krateru. Czwórka – na tę chwilę samozwańczych naukowców – ustaliła, że najzwyczajniej w (wszech)świecie jest to odłamek kosmicznej skały. Ku zdziwieniu, w jednej z jego licznych szczelin coś zauważyli. Poprosili Cię o pomoc, ponieważ wystraszyli się tego podnieść. Niechętnie, ale się zgadzasz. Z oddali wybrzmiewa stłumiony dźwięk. Schylając się w stronę zawartości szczeliny, zamykasz oczy.

Nagle słyszysz tylko ciszę. Ze zdziwienia unosisz powieki w górę. Rozglądasz się i dopada Cię smutek. Spostrzegasz, że zamiast bajkowych pejzaży znowu podziwiasz widok porozrzucanych skarpetek po podłodze. Pragniesz jeszcze raz znaleźć się w Beskidach i zabawić się w młodego odkrywcę. Właśnie tak ujmuje słuchaczy instrumentalny album CokaSA! Z premedytacją skomponował on trzy utwory właśnie w ten sposób. Płyta, która pozostawia taki niedosyt, że natychmiast chcesz więcej! Chcesz puścić ją ponownie, przypadkowo się zdrzemnąć i wrócić do tej pamiętnej szczeliny. Do tego beskidzkiego lasu, gdzie to nie drzewa, a Moog Sub37 zaopatruje Cię w tlen!

Koszt tłoczenia jednej płyty znacznie przewyższa cenę, którą powinna mieć płyta, zawierająca trzy utwory. Podjęliśmy więc decyzję, iż „SA” nie ukaże się fizycznie*, ponieważ jest to zwyczajnie nieopłacalne. Zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Album jednak można pobrać pod adresem http://bit.ly/2p156Qr.

ODSŁUCHAJ album na: YouTube | Spotify | Deezer
POBIERZ z: Mediafire
WESPRZYJ, kupując na: Google Play Music

* Spokojnie. Śledź nas nieustannie, a jeszcze niejednokrotnie Cię zaskoczymy. I mamy na myśli również niespodzianki, dotyczące w/w albumu.